O nás

Již od roku 1990 se naše firma objevila na trhu oprav osobních automobilů. Z počátku jsme sídlili ve Františkových Lázních pod názvem Autoservis „U závor“, v roce 2005 došlo k reorganizaci a změně názvu firmy na současný HABUS Autoservis.

Náš zakladatel pan Miloš Havlovič již na jaře roku 1990 měl zájem otevřít autodílnu v oblasti Chebu což se mu zdařilo na začátku léta téhož roku v prostorách bývalého autoservisu OPS Cheb na Americké ulici ve Františkových Lázních. Od počátku jsme se v našem autoservisu snažili přizpůsobovat se novým trendům v automobilovém průmyslu a vybavovat náš autoservis nejmodernějšími technologiemi.

V průběhu let tvrdé práce jsme získali cenné zkušenosti v diagnostikování a komunikaci s veškerými řídícími jednotkami ve výbavách vozidel, v opravách náprav a brzd i těch nejmodernějších vozidel. Na základě zkušeností z praxe a řadě odborných školení dnes nabízíme našim zákazníkům komplexní služby v péči o jejich vozidla.

Již v roce 2005 došlo k rozšíření služeb v oblasti údržby o klimatizační jednotky automobilů. V průběhu let jsme rozšířili naše znalosti v tomto oboru na vysoce profesionální úroveň a po vybavení naší dílny novými přípravky a dalšími speciálními prostředky jsme rozšířili tyto služby o opravy a diagnostikování všech komponentů klimatizačních systémů.

Rádi Vás přivítáme v našem autoservisu!